Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám!

SLUŽBY

Naší předností je kvalita, kreativita a individuální přístup k zákazníkům.

Rádi zhmotníme Vaše nápady do konkrétní podoby. Potiskneme trička, mikiny či jakýkoliv jiný textil. V nabídce máme materiály přibližně od osmdesáti renomovaných světových firem. Poradíme Vám, jak zakázku dostat do finální podoby dle Vašich představ a jak popřípadě řešit grafické problémy. V případě plnobarevných potisků nejsme ničím limitováni – tiskneme již od jednoho kusu až po desetitisícové série. Máme letité zkušenosti se stovkami projektů.

Zeptejte se nás. Neexistuje věc, která by nešla zrealizovat!

Ovládáme tyto technologie: sítotisk, digitální tisk, sublimační tisk

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Výrobou CD, DVD a vinylů se zabýváme od roku 2002, kdy jsme začali působit jako hudební vydavatelství. Svým zákazníkům nabízíme široké spektrum produktů a služeb - od lisování a výroby běžných CD, DVD a vinylů, včetně jejich potisku ofsetem či sítotiskem až po výrobu reklamních CD a DVD, přání s CD a DVD, CD vizitek, CD a DVD s vůní, netradičně tvarovaných CD a potisku se stírací barvou či individuálním kódem.

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

V oblasti tiskovin pro Vás můžeme přichystat prakticky cokoliv, co si budete přát. Nabízíme výrobu bookletů a digipacků, tisk výlepových i propagačních plakátů, zhotovení letáků, vizitek, kalendáříků, samolepek, výrobu katalogů či časopisů a mnoho dalšího. Mezi naše automatické služby patří i poradenství a korektura grafiky v případě, že si nejste jisti svými tiskovými podklady.

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Samolepky jsou nezbytná a hlavně jednoduchá, efektivní a levná součást reklamy. Nabízíme nejen klasické papírové samolepky, ale také plastové, 3D nebo samolepky na sklo auta, případně kompletní polepy automobilů. Samozřejmostí jsou také vyřezávané samolepky do tvaru, jaký si sami zvolíte.

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Zařaďte se i Vy vedle hvězd! Máte kapelu? Hrajete na kytaru nebo baskytaru? Chcete mít své vlastní profesionálně potištěná trsátka? Vyberte si u nás svoji oblíbenou tloušťku, barvu i tvar… V našem katalogu najdete přehledný soupis všech informací, nicméně pokud jste nerozhodní, rádi poradíme.

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Placky se těší mimořádné oblibě, proto stále rozšiřujeme jejich nabídku. Kromě kulatých, obdélníkových nebo oválných klasických spínacích špendlíků mnoha rozměrů nabízíme také produkty atypické. Jedná se například o button jako otvírák, magnet, přívěšek, zrcátko a jiné. Rádi Vám buttony také zabalíme dle Vašeho přání.

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Reklamní bannery, které pro Vás vyrábíme, se dají využít prakticky kdekoliv, kde chcete a potřebujete být viděni. Jedná se o nejvhodnější velkoformátovou reklamu jak pro venkovní, tak vnitřní využití. Plachty lze zhotovit ve Vámi libovolně zvolené velikosti. Nabízíme různé typy - od klasických PVC bannerů, přes vlajky všech typů až po lehké, nehořlavé materiály, které zdobí světová podia kapel a festivalů. Tiskové výstupy jsou na těchto materiálech dokonalé. Další jejich výhodou je skladnost a jednoduchá manipulace. Můžete si vybrat z velkého množství hardwaru – uchycení pro jakýkoliv typ plachty, bočnic na podiu, vlajek či různé výstavní a marketingové sety.

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Kšiltovky, kulichy a další pokrývky hlavy už u nás také nejsou novinkou. Samozřejmostí je možnost potisku nebo výšivky. Náš katalog obsahuje nepřeberné množství kšiltovek, kloboučků, kulichů, zimních čepic a šátků. Zde si určitě vyberete!

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Mezi reklamní předměty lze řadit i předměty dárkové. A naopak. Sublimační technologií lze vyrábět všemožné dárky za velmi nízkou cenu již od jednoho kusu. Díky tomu tak můžete vyrobit se svou fotografií nebo jakýmkoliv motivem například hrnek, pivní korbel, puzzle, deštník, polštář, dřevěnou nebo plechovou pamětní desku a mnohem víc. Stačí se podívat do nabídky. Můžeme vyrobit i mnohakusové série za ještě nižší ceny.

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Kromě dárkových předmětů, které lze díky kusové výrobě zhotovit s maximální originalitou pro obdarovaného, nabízíme i tradiční reklamní předměty. Jsou stále oblíbenější a osvědčují se nejen jako motivační dárky. Oslovit a především potěšit tak můžete i ty nejnáročnější obchodní partnery. Spektrum nabídky je opravdu široké, najdete zde vše od psacích potřeb, přes nářadí, elektroniku až po dárková balení nápojů a potravin.

Katalog reklamních předmětů naleznete zde!

 

Využíváme tyto technologie: plošný sítotisk, rotační sítotisk, výpal na sklo a keramiku, ražba, laser, pískování, tónování pískovaného skla, digitální UV tisk, výšivka, sublimační tisk, flock, ražení pečeť, nástřik hydroglazurou, termoreaktivní barvy, tampontisk.

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

Vizuální projev Vašeho produktu, firmy či kapely je v dnešní době velice důležitý a mnohdy právě on rozhodne o úspěchu či neúspěchu Vaší práce. Nepodceňujte proto tuto problematiku a zeptejte se nás! Rádi poradíme či vytvoříme vizuál přímo Vám na míru! Zaujměte svým designem!!!

SPECIFIKACE GALERIE KONTAKT

GALERIE
KARIÉRA
  • Chcete se podílet na výrobě jak domácího, tak světového merche, a vše co k tomu patří?
  • Dělat to, co Vás baví?
  • Chcete denně pracovat s kapelami a festivaly z celého světa?

VOLNÉ POZICE

O NÁS

Jsme zavedená společnost s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti merchandise. Na trhu působíme více než 10 let, avšak počátky firmy sahají až do roku 1993, kdy byla založena jako koníček věnující se hudební činnosti.

Pilnou prací jsme rozšířili řady našich zákazníků, a tak se nyní staráme již o stovky hudebních skupin a firem z celého světa. Spolupracujeme jak s amatérskými hudebníky a malými kapelami, které rádi podporujeme, tak světově proslulými skupinami, kterých si vážíme pro jejich důvěru. Firmám pomáháme dotvářet profesionální image. Samozřejmě nezapomínáme ani na sportovní kluby a festivaly doma i v zahraničí.

Každý zákazník je pro nás důležitý. Víme, že když odvedeme dobrou práci, tak ho brzy uvítáme zpět. Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení všech jejich požadavků tak, aby vždy od nás odcházeli spokojeni a přesvědčeni, že zvolené řešení vyhovuje přesně jejich představě. Náš profesionální team grafiků denně řeší Vaše nápady a problémy s grafikou.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

KONTAKT


Adresa provozovny a vzorkovny:

Crystal Productions
Merchandise Factory s.r.o.
Dělnická 769/64
735 64 Havířov - Prostřední Suchá

Otevřeno máme každý pracovní den od 8:00 do 15:30.

Telefon:+420 702 061 722 | E-mail: kontakt@crystalprod.cz
Skype: objednavky_crystalprod

Původní stránky CRYSTAL PRODUCTIONS ZDE
Tyto stránky obsahují rozšiřující informace o jednotlivých produktech a technické specifikace včetně šablon.

Mapa:

MAPA

-

Fakturační údaje:

Crystal Productions
Merchandise Factory s.r.o.
Dělnická 769/64,
Prostřední Suchá, 735 64 Havířov
IČ: 02585481
DIČ: CZ02585481

Firma je zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 58118.

Bankovní spojení pro platbu v Kč:
Číslo účtu: 107-6552600247/0100

Bankovní spojení pro platbu v €:
Číslo účtu: 115-5598550287/0100
IBAN: CZ 29 0100 0001 1555 9855 0287
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název banky: Komerční banka, a.s.

Adresa banky:
Komerční banka, a.s.
U Stromovky 1501/11
736 01 Havířov

VIDEA

OBJEDNÁVKA

Jaké informace potřebujeme k realizaci Vaší objednávky?
Pokud máte rádi formuláře, je to nejjednodušší, navede Vás, abyste na něco nezapomněli.
Jestli formuláře neradi, postupujte podle našich bodů:

VYBERTE SI TEXTIL
RYCHLÝ VÝBĚR NEJPOUŽÍVANĚJŠÍCH MATERIÁLŮ
Nenašli jste nic, co by vám vyhovovalo? Zkuste hledat v našich rozšířených katalozích, kde si vyfiltrujte jakýkoliv materiál:
TEXTILE EUROPE | TEXTILE WORLD | TEXTILE4YOU | ADLER

Nevybrali jste si? Kontaktujte nás! Popište Vaši představu či pošlete foto a my dohledáme materiál za Vás.

BARVY A VELIKOSTI
Typ materiálu doplňte o vybranou barvu a velikosti, které chcete objednat. Pište kódy barev.

GRAFICKÉ PODKLADY
Jak připravit grafiku najdete ZDE . Nevíte si rady? Naši grafici Vám rádi pomohou – Vaše grafické podklady pošlete ZDE a náš grafik Vám poradí, grafiku upraví či zhotoví novou dle Vašich požadavků.

KONTAKTY
Nezapomeňte napsat Vaše kontaktní údaje: Jméno, příjmení, telefonní kontakt, mail.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Jste-li firma, doplňte objednávku o IČ a DIČ.

DOPRAVA
Budeme-li objednávku expedovat spedicí, zašlete nám dodací adresu a telefonní kontakt na osobu, jež bude balík přebírat.

TERMÍN DODÁNÍ
Blíží se Vám akce, kde byste se chtěli objednaným zbožím prezentovat? Dejte nám vědět tento termín. Standardní doba dodání je 10 dnů od schválení podkladů a také v případě okamžité dostupnosti veškerého materiálu u našich dodavatelů. Vždy se však snažíme vyhovět Vašim požadavků, a tak uděláme maximum proto, aby Vám zboží dorazilo, jak potřebujete.

Na základě těchto informací Vám pak nabídneme nejvhodnější technologii, aby potisk byl co nejlepší a zároveň nejlevnější.

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Nezapomeňte si pročíst obchodní podmínky. Veškeré podrobnosti najdete ZDE .

Nebojte se nás zeptat na cokoli.