O NÁS

Přestože v názvu společnosti máme krystal nezabýváme se ani jejich prodejem ani jejich broušením. Určitě však vybrousíme k dokonalosti Váš merchandise, protože právě jeho výrobou se již přes 15 let zabýváme.

Počátky firmy sahají až do roku 2002, kdy jsme vydali náš první hudební titul. Zprvu jsme se věnovali vydavatelské činnosti a pokud Vás zajímá naše historie víc, podívejte se námi vydané tituly. Až do roku 2018 jsme zároveň pravidelně pořádali hudební akce, včetně hudebního festivalu. Vydavatelskou a koncertní aktivitu jsme nakonec utlumili, abychom se plně mohli věnovat pouze výrobě merchandise.

V roce 2014 jsme se změnili na s.r.o. a při té příležitosti upravili název firmy z Crystal Productions na Crystal Productions Merchandise Factory s.r.o.

Potisknout dokážeme v dnešní době takřka cokoliv a v mnoha případech již od jednoho kusu. A pokud nějaký materiál nepůjde potisknout, lze využít další technologie jak váš produkt obrandovat.

Rádi Vám poradíme!

Merchandise vyrábíme i pro zahraniční kapely jako CRADLE OF FILTH, PARADISE LOST, DEVIN TOWNSEND, BLOODBATH, BROKEN HOPE, SOULFLY nebo LEPROUS. Z českých interpretů tiskneme pro kapely jako jsou CITRON, DOGA, AWRIZIS, GUTALAX, INFERNO, SPASM, MALIGNANT TUMOUR, FLESHLESS, MELANCHOLY PESSIMISM a pro mnoho dalších.

Dlouhodobá spolupráce nás také těší s festivaly jako Trutnov Open Air (od roku 2020 BRNOOFF), BEATS FOR LOVE, COLOURS OF OSTRAVA, METAL GATE CZECH DEATH FEST, NICE TO EAT YOU nebo BRUTAL ASSAULT.

Každý zákazník je pro nás důležitý. Víme, že když odvedeme dobrou práci, tak ho brzy uvítáme zpět. Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení všech jejich požadavků tak, aby vždy od nás odcházeli spokojeni a přesvědčeni, že zvolené řešení vyhovuje přesně jejich představě. Náš profesionální tým grafiků denně řeší Vaše nápady a problémy s grafikou.

Děkujeme za důvěru všem našim stávajícím zákazníkům a těšíme se na spolupráci s novými, s Vámi!

Chcete vždy dostávat aktuální informace?
Přihlaste se k odběru našich novinek!