OBJEDNÁVKA

Jak postupovat pro správné a včasné objednání?

Pokud jste si ještě nevybrali TEXTIL, učiňte tak nyní:

Nevybrali jste si? Kontaktujte nás

Popište Vaši představu či pošlete foto a my dohledáme materiál nebo zboží za Vás nebo Vám ho necháme přímo vyrobit!

 

BARVY, VELIKOSTI, POČET KUSŮ
Typ materiálu doplňte o vybranou barvu a velikosti, které chcete objednat. Pište kódy a pokud je to možné i názvy barev. Nezapomeňte ke každé velikosti a typu materiálu uvést počet kusů.

objednávka
ilustrační obrázek - objednávka

GRAFICKÉ PODKLADY
Jak připravit grafiku najdete ZDE ve specifikacích. Nevíte si rady? Naši grafici Vám rádi pomohou! Veškeré grafické podklady pošlete a náš grafik Vám poradí, grafiku upraví či zhotoví novou dle Vašich požadavků.

TISKOVÉ EFEKTY
V případě, že chcete něco speciálního, nezapomeňte co nejpřesněji uvést jaké tiskové efekty by se vám ve vaší grafice líbili.

 

KONTAKTY
Nezapomeňte napsat Vaše kontaktní údaje: Jméno, příjmení, telefon, e-mail, doručovací a fakturační adresa.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Jste-li firma, doplňte objednávku o IČ a DIČ.

DOPRAVA A BALENÍ
Budeme-li objednávku expedovat spedicí, zašlete nám dodací adresu a telefonní kontakt na osobu, jež bude balík přebírat. Pokud si přejete abychom Vám vše nabalili po jednotlivých kusech, případně polepili velikostními samolepky nebo vaši zásilku jinak specificky připravili, informujte nás.

TERMÍN DODÁNÍ
Blíží se Vám akce, kde byste se chtěli objednaným zbožím prezentovat? Dejte nám vědět tento termín. Standardní doba dodání je 10 dnů od schválení podkladů a také v případě okamžité dostupnosti veškerého materiálu u našich dodavatelů. Vždy se však snažíme vyhovět Vašim požadavků, a tak uděláme maximum proto, aby Vám zboží dorazilo tak jak potřebujete.

Na základě výše uvedených informací Vám pak nabídneme nejvhodnější technologii, aby potisk byl co nejlepší a zároveň nejlevnější.

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Nezapomeňte si pročíst obchodní podmínky. 

dopravce DPD

OBJEDNÁVKA JINÉHO ZBOŽÍ NEŽ TEXTILU

Jelikož nenabízíme pouze potištěný a nepotištěný textil, níže najdete rychlé odkazy na specifikace k ostatním produktům. V těchto sekcích vždy najdete podrobně nejen jak dodat grafická data, ale i jaké další podklady pro zpracování zakázky potřebujeme.

HUDEBNÍ NOSIČE (SPECIFIKACE)
CD, DVD, Blu-ray, vinyly…

TISKOVINY (SPECIFIKACE)
letáky, plakáty, katalogy, vizitky…

KLÍČENKY (SPECIFIKACE)

TRSÁTKA (SPECIFIKACE)

PLACKY (SPECIFIKACE)

VELKOPLOŠNÝ TISK (SPECIFIKACE)
plachty, vlajky, fotoobrazy, polepy dopravních prostředků, polepy stěn a podlah…

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY (SPECIFIKACE)
hrnky, propisky, pouzdra, peněženky, deštníky a další dárkové a propagační předměty

Po dodání všech podkladů nezapomeňte u každé objednávky doplnit (stejně jako v případě textilu) počet kusů, kontakty, fakturační údaje, termín dodání a případně informaci o specifickém způsobu balení.