VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ TYP Z NAŠEHO KATALOGU:

Potřebujete poradit nebo jste nenašli co hledáte? Kontaktuje nás!

Placky, reklamní odznaky nebo buttony mají široké možnosti využití ve všech odvětvích. Ať už si je připnete na kšiltovku nebo triko, vždy bude jasně vidět, za kým stojíte nebo koho podporujete. Kromě tradičních spínacích špendlíků lze ale placky využít i jinak. Potřebujete otvírák, magnet, přívěšek nebo zrcátko? Nebo víc věcí dohromady? Stačí si vybrat!

SPÍNACÍ ŠPENDLÍKY

Kovové buttony se spínacím špendlíkem, kryté průhlednou lesklou folií, nabízíme v 16 druzích a velikostech. Samozřejmostí jsou tradiční kulaté s průměry od 25mm do 110mm a nechybí ani oválné, čtvercové nebo obdélníkové tvary a tvar srdce.

OTVÍRÁKY

Kulaté nebo oválné kovové buttony v zadní straně nabízí otvírák na pivo nebo lahve a to ve dvou provedeníchs magnetem nebo jako přívěsek na klíče. Jako otvírák/magnet lze vybírat z velikostí 58 a 65mm (kruh) a 69x45mm (ovál), v případě otvíráku/klíčenky z velikostí 44 a 58mm (kruh).

ZRCÁTKA

Zadní strana buttonu může posloužit také jako zrcátko. Celkem v nabídce najdete 9 druhů. Kromě tradičních kruhových lze vybrat i oválné a speciálně nabízíme také kruhové zrcátko jako klíčenku nebo se stojánkem. Volit lze z rozměrů průměrů od 44mm do 110mm. Pro přesnou nabídku, které druhy v jakém rozměru nabízíme si prolistujte náš katalog.

MAGNETY

Buttony jako magnety jsou z kovu a plastu, vybírat lze z až 21 různých variant. Zadní strana může sloužit jako magnet, magnet s otvírákem, jako klip nebo jako typ „3v1“ (spínací špendlík, stojánek, magnet). Kromě tradičních kulatých rozměrů s průměry od 25mm do 110mm lze vybírat i oválné, čtvercové nebo obdélníkové magnety.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Mezi netradiční placky zařazujeme i nabídku zadní strany jako pin. Ten nabízíme v kulatých rozměrech 25-44mm. Placek se zadní stranou pro různé účely nabízíme více jak 15 druhů. Najdete mezi nimi klíčenky, klip, placku s LED diodou, stojánek nebo různé kombinace 2 nebo 3v1. Placky lze využít i jako jmenovky. Celý přehled najdete v katalogu.

BALENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

V případě, že neuvedete žádný specifický druh balení, buttony vám dodáme v sáčcích

Chcete mít ale placky nachystané vkusně, profesionálně a rovnou do obchodu? Podívejte se na možnosti balení na předposlední stránku do katalogu. Vzhled balení lze upravit dle Vašich požadavků (velikost, materiál, barva, tvar, nápisy, grafika…), fantazii se meze nekladou!

Potřebujete-li pak použít placku například pro použití na oděv který nechcete poškodit, využijte button s magnetem a přidejte protimagnet. Potřebujete-li pak vaši placku více ozdobnou, využijte naší nabídky roset, které dodáváme ve 4 barvách (modrá, červená, zelená, oranžová).

VEŠKERÁ DATA NÁM PROSÍM DODÁVEJTE V TÉTO PODOBĚ:

  • grafiku chystejte vždy ve skutečné velikosti jak ji chcete tisknout v poměru 1:1 (rozlišení 300dpi) a s přesahující grafikou (výsekem) dle našich šablon. V případě „perokresby“ (bitmapy neobsahující polotónový rastr) je potřeba alespoň 600 dpi

Tato rozlišení nejsou podmínkou, při nižším rozlišení je ale třeba počítat se zhoršenou kvalitou! (neostrost, rozmazání, pixelovatost, viditelné schody).

Ostatní barevné modely – RGB, Spot (přímé barvy např. Pantone), DeviceN (duplexy, triplexy, vícekanálové obrazy) – jsme schopni vytisknout, ale nemůžeme zaručit 100% barevnou věrnost.

  • veškerá data dodávejte vždy v barevném modelu CMYK, v případě černobílého tisku grayscale
  • všechny grafické objekty (hlavně pak ty s průhlednostmi a stíny) slučujte ideálně v jeden rastr
  • texty a vektorové objekty bez efektů (průhlednost, stínování) vždy převádějte do křivek
  • výsledná data dodávejte jako kompozitní PDF/X-1 včetně ořezových značek

Pro správné dodání dat vždy VYUŽIJTE NAŠICH ŠABLON

V případě, že nemůžete nachystat výsledná tisková data v PDF, akceptujeme veškeré formáty grafických sad COREL a ADOBE, případně formáty eps, jpeg, gif, png, pdf, tiff. Ostatní formáty po domluvě.

Potřebuje-li jakkoliv poradit, dochystat nebo přepracovat vaše DATA, naši grafici z DTP studia jsou Vám plně k dispozici, kontaktujte nás!

 

ŠABLONY:

příprava pro výsek plackystáhnout (PDF)
rozměry placek 1:1 (A3)stáhnout (PDF)

 

OSTATNÍ PODKLADY:

Pro každou objednávku nebo kalkulaci potřebujeme znát tyto údaje:

  • počet kusů

  • druh a velikost placky nebo příslušenství (vybírejte z našeho katalogu)

  • druh balení (inspirace v našem katalogu na předposlední stránce)

Doba dodání se různí dle druhu a rozsahu zakázky. Standardní doba dodání je do 7 pracovních dnů od dodání veškerých podkladů. V případě velkých a složitějších zakázek řešíme termín vždy individuálně podle vašich požadavků.

Potřebujete zboží ještě dříve? Napište nám! V mnoha případech je to možné.

Chcete vždy dostávat aktuální informace?
Přihlaste se k odběru našich novinek!