SLUŽBY

GRAFICKÉ STUDIO

Nevíte, jak upravit svoji grafiku nebo logo, aby bylo bez problémů použitelné pro danou technologii? Nemáte svoji grafiku v dostatečné kvalitě? Nemáte vůbec žádné grafické podklady a potřebujete pomoci s návrhem a celým motivem?
Využijte služeb našeho grafického a DTP studia! Naši grafici mají bohaté zkušenosti se stovkami motivů.

VLASTNÍ IDENTITA

Vytvořte si svoji vlastní značku! Pomůžeme Vám vytvořit vlastní identitu v rozsahu v jakém si přejete. Díky šicí dílně Vám můžeme ušít vlastní střih. Avšak i v případě, že si vyberete z naší nabídky textilu, vyrobíme jedinečný originál. Pomoci mohou vlastní štítky, imprint nebo visačky. Pro více informací a inspiraci pokračujte ZDE.

BALENÍ

Vás textil můžeme zabalit do samouzavíratelných sáčků nebo jej přímo zatavit. Potřebuje-li na sáček info k textilu a jeho velikosti, připravíme vám samolepku.
V případě, že nepotřebujete balit vaše produkty jednotlivě, počítejte s tím, že budete mít vše zabaleno po jednotlivých motivech a velikostech, tak aby bylo vše co nejpřehlednější hned po otevření krabice. V případě většího množství je pro nás samozřejmostí označit každou krabici ať nic nehledáte příliš dlouho.
Chcete se v rámci vlastní identity odlišit ještě více? Textil Vám můžeme zabalit do různě tvarovaných krabiček, kelímků, plechovek či jiných tvarovaných předmětů. Tyto produkty mohou být samozřejmě s vaším vlastním motivem.

DOPRAVA A INSTALACE

Využíváme standardních služeb všech přepravců, nejčastěji pak spediční firmy DPD. V případě, že chcete využít například České Pošty, informujte nás dopředu.

Pro případ, že budete potřebovat nainstalovat váš banner, plachtu nebo polepit váš vůz, kontaktujte nás.

OSOBNÍ ODBĚR

Chcete ušetřit za poštovné? Máte to k nám kousek? Není nic jednodušího než si zboží převzít u nás a přitom se třeba podívat do naší vzorkovny, hledáte-li inspiraci pro další zakázku.

Vyzvednout si u nás můžete také vaši objednávku z našich e-shopů CRYSTAL SHOP+ a STEFACHA.

DPD doprava

Chcete vždy dostávat aktuální informace?
Přihlaste se k odběru našich novinek!