FAQ (ČASTÉ DOTAZY)

Co všechno umíte potisknout?

V dnešní době by byla snazší odpověď na otázku co potisknout nedokážeme. Potisknout lze tedy prakticky cokoliv od textilu, přes propisky a jiné reklamní předměty až např. po automobily na které aplikujeme polepy.  Záleží pouze na vaši fantazii a ano, někdy i na vašem rozpočtu.

Naši nabídku přehledně najdete v jednotlivých sekcích v menu. A pokud jste na našem webu něco nenašli, nebojte se nás zeptat.

Jaké je minimální množství trik, které musím objednat?

V případě textilu díky digitální technologii tiskneme plnobarevně od 1 kusu. A platí to i pro mnoho dalších produktů, stačí nás kontaktovat.

Mohu si přinést vlastní textil?

Ano, ale v tomto případě neposkytujeme záruku na potisk a účtujeme 3Kč/ks za vybalování a manipulaci.

Jakou vybrat velikost a jak se správně starat o textil?

Tápete, jak správně změřit tričko? Chcete aby potisk nezestárnul a pořád vypadal jako nový? Nerozumíte pracím symbolům? Podívejte se na stránku VELIKOSTI A PÉČE O TEXTIL.

Kdy dostanu své zboží?

Expediční doby se různí podle produktu, který si objednáváte. Například produkty skladem z našich e-shopů STEFACHA a CRYSTAL SHOP expedujeme zpravidla do 2 pracovních dní. Výroba hudebních nosičů (především vinylů) může trvat i několik týdnů až měsíců v závislosti na výrobních kapacitách. V každé sekci hledejte SPECIFIKACE, kde vždy najdete podrobnější informace o expediční době.

Je nutné zmínit, že expediční doba se začíná počítat vždy až od chvíle, kdy odsouhlasíte poslední náhled, který Vám zašleme. Až Vámi definitivně odsouhlasený náhled je pro nás pokyn k zařazení Vaší zakázky do výroby.

Co všechno ovlivňuje ceny?

Množství tisků, množství kusů, materiál, stav dodaných podkladů a zvolená technologie odvíjející se od grafické náročnosti designu.

Jak mám přichystat grafiku?

Grafika se chystá jinak pro různé technologie i produkty. Nelze tedy říct obecně téměř nic a každou grafiku musíme posuzovat zvlášť.

Abychom Vám ale vše maximálně usnadnili, v každé sekci najdete SPECIFIKACE, kde se dopodrobna dozvíte, jak je pro daný produkt potřeba grafiku připravit.

Rychle se dostanete ke všem specifikacím také ze sekce OBJEDNÁVKA, kde najdete všeobecné informace, jak při objednávce postupovat krok za krokem, tak aby se na nic nezapomnělo.

Můžete mi poslat náhledy ke všem barevným variacím, velikostem a druhům textilu jaké jsem si objednal/a?

Náhled na všech trikách v různých barvách udělat můžeme. Jedná se ale o službu za příplatek, protože by se jednalo o tak ohromné množství náhledů, že bychom již nemohli dělat nic jiného.

Standardně dostanete na odsouhlasení náhledy na vše, co je důležité pro výrobu. Konkrétně se jedná o jednotlivé motivy a jejich grafické změny v případě změny barvy nebo druhu materiálu. Náhled k odsouhlasení také vždy dostanete v případě, že děláme více velikostí potisku, např. pro pánská a dámská trika zvlášť.

Pro případ, že byste další náhledy potřebovali například pro váš web nebo e-shop, rádi to zařídíme. Standardně účtujeme pro každý náhled navíc (např. 1 barva/velikost/druh materiálu) +50,-. V této ceně je zahrnutý malý a větší náhled ve vámi zadaném rozměru.

Mohu si opravdu nechat vyrobit jakýkoliv design?

Ano! Cokoliv si vymyslíte, to vám vyrobíme. Pamatujte však na to, co je v České republice protizákonné a na zákon o autorských právech. 

Za autorská práva, jméno, značku a oprávnění nepřebírá firma Crystal Productions Merchandise Factory s.r.o. žádnou odpovědnost. Zákazník zaručuje, že je majitelem všech práv, všech dodaných dat a informací. Zaručuje se rovněž, že kvůli smlouvě s Crystal Productions Merchandise Factory s.r.o. nedojde k porušení autorských práv či práv třetích osob.