BRANDING

O NÁS

Jsme zavedená společnost s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti merchandise. Na trhu působíme více než 15 let, avšak počátky firmy sahají až do roku 2002, kdy byla založena jako koníček věnující se hudební činnosti.

Poctivou prací jsme rozšířili řady našich zákazníků, a tak se nyní staráme již o stovky hudebních skupin a firem z celého světa. Spolupracujeme jak s amatérskými hudebníky a malými kapelami, které rádi podporujeme, tak světově proslulými skupinami, kterých si vážíme pro jejich důvěru. Firmám pomáháme dotvářet profesionální image. Samozřejmě nezapomínáme ani na sportovní kluby a festivaly doma i v zahraničí.

Každý zákazník je pro nás důležitý. Víme, že když odvedeme dobrou práci, tak ho brzy uvítáme zpět. Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení všech jejich požadavků tak, aby vždy od nás odcházeli spokojeni a přesvědčeni, že zvolené řešení vyhovuje přesně jejich představě. Náš profesionální team grafiků denně řeší Vaše nápady a problémy s grafikou. Více z historie naší firmy zde.

TECHNOLOGIE

SÍTOTISK

Pro textil tradiční a nejrozšířenější druh potisku. Pro jednobarevné motivy se vyplatí již od 20ks, pro vícebarevné podle počtu barev od 50 nebo 100ks. Při této technologii se barvy nanášejí přes síta s předem připraveným motivem přímo na textil.

Sítotisk zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost potisku, rovněž lze tisknout velmi jemné detaily a není žádný problém tisknout ani barevné přechody. Tiskneme také přes švy a nerovnosti jako jsou kapsy nebo krytý zip u mikin. V případě nerovností je pouze nutné počítat s ne zcela dokonalým potiskem v místech ohybu.

Pro maximálně 4 barevné motivy dokážeme tisknout také allover. Jedná se potisk přes celé triko a to až do rozměru 500x700mm. Standardně pak tiskneme plnobarevné motivy do rozměru 400x520mm.

Pokud potřebujete přesný odstín vaší barvy, lze pří sítotisku využít vzorník PANTONE Solid Coated a namíchat zcela přesné barvy. 

Podívejte se do galerie NAŠE PRÁCE jak sítotisk v reálu vypadá!

 

TISKOVÉ EFEKTY

Chcete se odlišit a nabídnout něco navíc? Sítotiskových efektů nabízíme celou řadu! 

Nechte se inspirovat a podívejte se na konkrétní druhy tiskových efektů.

 

SÍTOTISKOVÝ TRANSFER

Chcete si nažehlit motiv na triko sami? Potřebujete potisk tam, kde to bývá kvůli specifickému umístění nebo materiálu problém? 

Tyto požadavky řeší sítotiskový transfer a vhodný je zejména pro potisk bund, čepic nebo batohů. Jedná se o technologii přenosného potisku na nažehlovacím archu.

DIGITÁLNÍ POTISK

Díky digitálnímu potisku textilu jsme schopni vám potisknout i 1ks za velmi příjemnou cenu a to plnobarevně. Výdrž a kvalita potisku je prakticky totožná jako při tisku sítotiskem. Tento typ potisku se také pyšní vysokou jemností potisku na dotek.

Výhodou digitálního potisku je možnost tisknout i složité přechody a stínování s neomezenou možností počtu barev. Rovněž díky digitálnímu tisku můžeme tisknout přes všechny nerovnosti, včetně knoflíků. 

Hlavní nevýhodou digitálního potisku při vyšším počtu kusů je vyšší cena. Rovněž nelze tisknout všechny barvy tak výrazné jako při sítotisku. Při digitálním tisku není ani možné vždy a zcela dodržet přesné PANTONE odstíny barev. 

Problémem bývá materiál, který není ze 100%. Při materiálu, kde je podíl bavlny zpravidla nižší než 80% již může docházet k výrazným nežádoucím barevným odchylkám. 

Maximální rozměr pro digitální potisk textilu je 406x533mm.

Digitální tisk obecně se však netýká pouze textilu. Na různých strojích se digitální tisk využívá pro potisk plachet, vlajek, tiskovin nebo fólií.

Podívejte se do galerie NAŠE PRÁCE jak digitální tisk v reálu vypadá!

SUBLIMAČNÍ POTISK

Technologie sublimačního textilního potisku využívá speciální barvy, které se pod vlivem tepla dostávají přímo do materiálu. Proto je možné sublimovat pouze na polyesterový materiál, jako jediný dokáže barvu absorbovat. Sublimační potisk na textilu navíc neucítíte právě díky tomu, že je aplikován přímo do vláken materiálu.

V případě, že materiál není ze 100% polyesteru, nelze garantovat stálou barevnost potisku. Sublimuje se rovněž vždy na bílý podklad. Na jiný než bílý materiál doporučujeme tisknout pouze černou barvu na světlejší barvu textilu, tak aby byla viditelná.

Dnes se již nemusíte bát, že by vám byl polyesterový materiál nepříjemný na nošení. V současnosti nabízíme materiály, které jsou z vnitřní strany bavlněné a pouze pro potřeby potisku s vnější strany polyesterové. Materiál pro potisk s námi vždy konzultujte, vždy lze najít řešení na míru.

Rovněž nabízíme all over potisk pro tuto technologii. Tento potisk využijete všude, kde potřebujete plnobarevný potisk po celé ploše textilu.

Sublimační potisk využíváme také pro dárkové a reklamní předměty jako jsou hrnky nebo podložky a pivní tácky. Sublimační potisk je vhodný i pro výrobu od 1ks, pouze při celopotisku doporučujeme tisknout větší množstsví, protože je výroba technologicky náročnejší.

Sublimační technologii využíváme rovněž při velkoplošném tisku a to zejména pri potisku polyesterových materiálů pro plachty, vlajky nebo fotoobrazy.

výšivka, ŠITÍ

Vysoce trvanlivé a luxusně vypadající jsou všechny strojně vyšívané produkty. Výšivka se velmi hodí i na pracovní oděvy jako jsou montérky nebo zástěry, protože ji lze prát ve velmi vysokých teplotách.

Klasická výšivka se hodí pro materiály z bavlny, polyesteru, saténu, kůže, kordury, fleece nebo softsheelu. Tradičně se využívá kromě trik, mikin, bund a ručníků také na čepice a kšiltovky.
Na pevnější materiály se hodí 3D efekt vystouplé výšivky.

Pro výšivku nelze aplikovat barevný vzorník PANTONE Solid Coated, protože nitě mají své vlastní vzorníky barev. Nabízíme tak výběr ze stovek barev nití, včetně zlatých nebo stříbrných a ve většině případů se nám podaří vybrat téměř přesně stejnou barvu jakou je váš motiv připraven.

Samotný design je nutné s námi předem konzultovat. I výšivka má svá specifika a některé příliš malé detaily bývají mnohdy pro vyšití problematické.

V případě, že si chcete sami výšivku sami upevnit na váš materiál, nabízíme několik typů nášivek.

Kromě tradiční vyšívané nášivky lze vybrat také sublimační nášivku s obšitým rámečkem nebo sítotiskovou nášivkou s obšitým rámečkem.

Od roku 2020 rovněž šijeme a vyrábíme vlastní roušky.

řezaná grafika

Pomocí řezacího plotru jsme schopni vám vyříznout grafiku jakéhokoliv tvaru a aplikovat na prakticky jakýkoliv materiál (plast, kov, sklo, keramiku, dřevo, papír, zeď, textil).

Řezaná grafika se hodí pro kusový textil, kdy potřebujete na každé triko použít například jiné jméno nebo číslo. Zároveň se využije při velkoplošném tisku jako samolepky, polepy aut a dalších dopravních prostředků nebo pro různé venkovně i vnitřně instalované cedule.

Grafické podklady pro řezací plotr je nutné připravovat v křivkách a bez jakýchkoliv přechodů a stínů. Nelze aplikovat ani příliš tenké linky a příliš mnoho malých detailů, problémem je zpravidla grafika znázorňující například déšť. Grafiku s námi vždy předem konzultujte.

Samolepících i běžných folií nabízíme celou řadu. Nabízíme mnoho barevných odstínů, reflexní, metalické a další folie. Pro výběr barvy nelze využít vzorníku PANTONE Solid Coated, proto se vám vždy pokusíme najít nejbližší barvu vaší předloze.

další technologie

Každá technologie má svá specifika a pro reklamní předměty se využívají i další technologie jako tamponový nebo digitální UV tisk pro potisk nerovných předmětů nebo lze na různé materiály (dřevo, kov, kůže, plast, kámen, sklo) vypalovat laserem. V případě skla lze využít také technologii pískování. Pro potisk tiskoviny lze využít ofsetového nebo již zmiňovaného digitálního tisku.

V případě, že budete mít jakýkoliv speciální požadavek nebo si vyberete specifický produkt, obraťte se nás. Vždy vám rádi poradíme a dodáme potřebné informace, tak abyste s výsledkem byli maximálně spokojeni.

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ ZNAČKU

Odlište svůj merchandise tím, že vytvoříte vlastní značku!

 

ŠICÍ DÍLNA
Potřebujete vlastní střih a vlastní design materiálu? Není nic jednoduší, než nám zadat vaše požadavky my Vám na míru ušijeme přesně to co potřebujete.

 

ŠTÍTEK
Chcete využít standardní nabídky textilu, ale nelíbí se vám na něm logo nebo značka výrobce? Není nic jednoduššího než požádat o odpáraní štítků a našití nového. Nabízíme tkané nebo sublimační štítky a etikety. Umístit štítek vaší značky můžeme na jakékoliv místo a zvlášť můžete mít našité například informace o vás a zvlášť samotnou velikost textilu.

IMPRINT
Vadí vám našitý štítek, a přesto chcete mít viditelné informace o vás a vašem textilu? Natiskneme vám tištěný štítek zvaný imprint. Doporučujeme pouze tisknout vhodnou barvou na správnou barvu textilu. Například sytě černá barva na mnoha druzích materiálů prosvítá na druhou stranu.

 

VISAČKY
Další variantou, jak přidat důležité nebo i reklamní informace na váš textil je nacvaknutí cedulky, respektive visačky. Visačky nabízíme z přírodních i syntetických materiálů (papír, kus bavlněné látky, plast). Připevnit k textilu ji lze kouskem lýka, gumičkou nebo plastovou sponkou.

BALENÍ
Váš textil snadno připravíme přímo do obchodu a ještě bude vypadat k světu! Vás textil můžeme zabalit do samouzavíratelných sáčků nebo jej přímo zatavit. Potřebuje-li na sáček info k textilu a jeho velikosti, připravíme vám samolepku.
Chcete se odlišit ještě více? Textil Vám můžeme zabalit do různě tvarovaných krabiček, kelímků, plechovek či jiných tvarovaných předmětů. Tyto produkty mohou být samozřejmě s vaším vlastním motivem.

 

EKOLOGICKÝ TEXTIL A POTISK
Zakládáte si na tom, aby váš merchandise co nejméně zatěžoval naši planetu a žádným způsobem neubližoval zvířatům? V naší nabídce jsou barvy i materiály ekologicky zcela nezávadné. Stáčí nás oslovit a rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějších materiálů.

sítotiskové efekty

Specifální efekty mohou zvýraznit celý Váš motiv nebo pouze jeho část. Každý z efektů má svá specifika, a proto je potřeba dopředu konzultovat váš design. Mezi nejčastěji používané efekty patří:

Discharge

Vyžírací barva, která chemicky odstraňuje původní barvu textilu. Zajištuje, že motiv je ve výsledku jemný na omak.

Puff

Tisk působí nafouknutě a vystupuje nad povrch textilu. Jedná se o plastický efekt s mírně oblými hranami.

Metalické barvy

Tyto barvy se vyznačují kovovým leskem. Dosáhnete díky nim zlatého a stříbrného potisku v několika odstínech.

Fosfor

Ve tmě nazelenale zářící barva, přes den bílý potisk. Motiv nabitý světlem svítí vždy po určitou dobu ve tmě.

Glitter

Velmi hrubé a kovové pigmenty. Lze přidávat do barev i tisknout samotně pro třpytivý a nápadně lesklý efekt.

Lak

Potřebuje-li rozdělit barevné plochy na lesklé a matné, není nic snazšího než použití laku. Je zcela bezbarvý a tvoří efekt vysokého lesku.

Neonové barvy

Pro maximálně zářivé barvy lze vybírat celkem ze sedmi speciálních fluorescenčních barev. Speciální ultrafialová vrstva umožní viditelnost vašeho motivu pod UV. světlem.

3D

Speciální efekt, kdy váš motiv díky vrstvení barvy na sebe působí vystouple. Oproti puff efektu se vyznačuje ostrými hranami.

 

 

Zajímají vás další efekty? Váš motiv se může perleťově třpytit s jemnými i hrubšími barevnými částečkami, pod mírným tlakem se může lámat a praskat, může imitovat materiály jako je kůže, semiš nebo neopren. Pro jemné odlišení grafických prvků lze využít matný nebo lesklý bezbarvý tisk. Potřebujete-li bezpečnostní prvek a barvu maximálně odrážející světlo, zvolte reflexní barvu. 

Tisknout lze také vodními barvami a dokonce můžeme mnohé efekty kombinovat. Mezi nesítotiskové efekty potom patří laserový výpal do fleecu nebo do kůže, který vytvoří decentní design například na mikinách. Motiv lze také vtlačit výlisem, aby působil jako ražba.
Na textil lze také využít ŘEZANOU GRAFIKU. Díky mnoha druhům fólií můžeme vytvořit další efekty.

Jak vidíte, možnosti jsou takřka nevyčerpatelné.