VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ TYP Z NAŠEHO KATALOGU:

Potřebujete poradit nebo jste nenašli co hledáte? Kontaktuje nás!

Hrajete na kytaru nebo baskytaru? Chcete mít svá vlastní, profesionálně potištěná trsátka? Není nic snazšího než se obrátit na nás! Vyrábíme pouze muzikanty otestovaná, spolehlivá trsátka, se kterými můžete na svůj nástroj standardně hrát. Prohlédněte si náš katalog a vyberte si ideální tloušťku, barvu a tvar, pošlete nám Váš design a my se postaráme o zbytek.

Minimální množství pro výrobu je 100ks od každé tiskové přípravy.

DRUHY TRSÁTEK

Nejčastěji objednávanou variantou jsou trsátka KLASIK. Dále jsou k dispozici menší trsátka JAZZ pro jazzové hudebníky a nabízíme také jeho větší variantu JUMBO. Posledním k výběru je tvar TRIANGLE. 

Všechna trsátka nabízíme v mnoha variantách s tloušťkou od 0,5mm do 2mm. 

 

POTISK TRSÁTEK

Nabízíme trsátka všech barev: bílé, barevné nebo perleťové s efektem. Vybrat si můžete jednobarevný, vícebarevný i plnobarevný potisk z jedné nebo obou stran.

DOPLŇKY

Nejste muzikanti? Využijte trsátko jako módní doplněk! Trsátka připravíme jako náušnice, přívěsky nebo klíčenky!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Kromě tradičních barev a již zmiňovaných perleťových trsátek nabízíme i další speciální barvy. Vybírat můžete mezi reflexní růžovou, reflexní zelenou, fosforovou a maskáčovou barvou.

VEŠKERÁ DATA NÁM PROSÍM DODÁVEJTE V TÉTO PODOBĚ:

  • grafiku pro plnobarevný tisk chystejte vždy ve skutečné velikosti v poměru 1:1 (rozlišení 300dpi) 
  • grafiku pro jednobarevný tisk chystejte vždy ve skutečné velikosti v poměru 1:1 (rozlišení 300dpi) nebo v křivkách a zasílejte ji zásadně bez stínování a přechodů 
  • mějte na paměti, že trsátka jsou velikostně malá, takže volte prosím co nejrozumnější motiv tak, aby byl čitelný a viditelný

V případě, že nemůžete nachystat výsledná tisková data v PDF, akceptujeme veškeré formáty grafických sad COREL a ADOBE, případně formáty eps, jpeg, gif, png, tiff. Ostatní formáty po domluvě. 

Potřebuje-li jakkoliv poradit, dochystat nebo přepracovat vaše DATA, naši grafici z DTP studia jsou Vám plně k dispozici, kontaktujte nás!

OSTATNÍ PODKLADY:

Pro každou objednávku nebo kalkulaci potřebujeme znát tyto údaje:

  • počet kusů
  • druh a barva trsátka / katalog
  • druh a barva potisku / katalog

Doba dodání se různí dle aktuálních kapacit výroby. Standardně dodáváme do 14 pracovních dnů od dodání veškerých podkladů. Maximální doba dodání činí 4 týdny.

Potřebujete zboží ještě dříve? Napište nám! V mnoha případech je to možné.

Chcete vždy dostávat aktuální informace?
Přihlaste se k odběru našich novinek!