MULTIFUNKČNÍ ŠÁTKY

Šátky využijete při mnoha příležitostech. Módní trendy již dávno určily, že zdaleka nejsou jen pro starší ročníky. I proto přicházíme s nabídkou módních šátků, které mohou vypadat doslova jak chcete. Multifunkční šátky ocení i sportovci, zejména cyklisté a motorkáři v chladnějším počasí.

CELOPOTIŠTĚNÉ ŠÁTKY

Multifunkční šátky mají všestranné použití a mezi jejich základní vlastnosti patří jemnost, prodyšnost, lehkost a schopnost rychle uschnout. Jsou navrženy tak aby byly pohodlné a zároveň vynikl design.

Šátky jsou bezešvé a lze je díky tomu plnobarevně potisknout po celé ploše. Možnosti, jak připravit Váš design jsou díky tomu doslova neomezené. Díky sublimační technologii lze šátky tisknout od 1ks až po tisícové série. Zvýhodněné ceny od 50ks.

SLOŽENÍ A PÉČE

Pro multifuknční šátky používáme polyesterové mikrovlákno o hmotnosti 130g/m2 a jedná se o bezešvý tunelový střih o rozměru 265x480mm. Šátky lze prát maximálně na 60 °C.

OSTATNÍ ŠÁTKY

Mikrovlákno a polyesterové šátky nejsou jedinou možností, nabídnout můžeme mnohem víc. Standardně můžeme potisknout bavlněné šátkydo rozměru 50x50cm sítotiskem nebo můžeme použít dalších technologií pro speciální materiály a jiné rozměry. Možnosti jsou téměř neomezené.

Stačí nás kontaktovat a my už Vám navrhneme to nejlepší a nejlevnější možné řešení.

MOŽNOSTI POUŽITÍ

způsoby použití šátků

VEŠKERÁ DATA NÁM PROSÍM DODÁVEJTE V TÉTO PODOBĚ:

  • grafiku chystejte vždy ve skutečné velikosti v poměru 1:1 (rozlišení 300dpi)
  • veškerá data dodávejte vždy v barevném modelu CMYK
  • v případě, že se jedná o sublimační multifunkční šátky, připravte data přímo v rozměru 265x480mm
  • data dodávejte vždy s přesahy (spadávkou) nejméně 3mm
  • texty, křivky a důležité grafické prvky dávejte nejméně další 3mm od okraje

Pro lepší pochopení přesahů (spadávky) se podívejte ZDE.

V případě, že nemůžete nachystat výsledná tisková data v PDF, akceptujeme veškeré formáty grafických sad COREL a ADOBE, případně formáty eps, jpeg, gif, png, tiff. Ostatní formáty po domluvě. 

Potřebuje-li jakkoliv poradit, dochystat nebo přepracovat vaše DATA, naši grafici z DTP studia jsou Vám plně k dispozici, kontaktujte nás!

 

OSTATNÍ PODKLADY:

Pro každou objednávku nebo kalkulaci potřebujeme znát tyto údaje:

  • počet kusů
  • další specifikace (v případě, že se jedná o jiný než sublimační multifukční šátek)

Doba dodání se různí dle aktuálních kapacit výroby. Standardně dodáváme do 10 pracovních dnů od dodání veškerých podkladů. Maximální doba dodání činí 3 týdny.

Potřebujete zboží ještě dříve? Napište nám! V mnoha případech je to možné.

Chcete vždy dostávat aktuální informace?
Přihlaste se k odběru našich novinek!