ROUŠKY

Doba se změnila a s nepříjemnou celosvětovou pandemií přišla doba roušek a respirátorů. I my jsme chtěli přispět ke zlepšení situace, a proto jsme od roku 2020 rozšířili náš sortiment o výrobu roušek.

CELOPOTIŠTĚNÉ MÓDNÍ ROUŠKY

Roušky lze potisknout libovolně v celé jejich velikosti, protože je rovnou vyrábíme a šijeme. Nabízíme 3 základní velikostipánské, dámské a dětské. V případě zájmu lze vyrobit velikost i přímo na míru. Roušky jsou dále přizpůsobitelné pomocí gumiček.

Díky sublimační technologii lze vyrobit roušky od 1ks až po tisícové série. Naše výrobní kapacita činí 700ks/den. Zvýhodněné ceny od 50ks.

 

UPOZORNĚNÍ

Roušky, které nabízíme nejsou certifikovanou zdravotní pomůckou.

SLOŽENÍ A PÉČE

Vnější vrstva roušky se skládá z polyesteru, vnitřní ze 100% bavlny. Roušky lze prát na 60-90 °C a mohou se žehlit a sušit v sušičce. Přežehlení po vyprání doporučujeme.

NANO ROUŠKY A RESPIRÁTORY

Potřebujete ještě vyšší ochranu, než nabízí standardní roušky? Díky speciálnímu materiálu z nanovláken nabízíme celopotištěné nano roušky s až 99 % ochranou proti respiračním virům V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

V případě potřeby potiskneme i respirátory. Ty lze potisknout z jedné nebo z obou stran přímými barvami. Pro více podrobností nás opět kontaktujte.

VEŠKERÁ DATA NÁM PROSÍM DODÁVEJTE V TÉTO PODOBĚ:

  • grafiku chystejte vždy ve skutečné velikosti v poměru 1:1 (rozlišení 300dpi)
  • veškerá data dodávejte vždy v barevném modelu CMYK nebo zadejte přesné odstíny barev PANTONE dle vzorníku Solid Coated
  • data dodávejte vždy pouze v námi dodané šabloně

V případě, že nemůžete nachystat výsledná tisková data v PDF, akceptujeme veškeré formáty grafických sad COREL a ADOBE, případně formáty eps, jpeg, gif, png, tiff. Ostatní formáty po domluvě. 

Potřebuje-li jakkoliv poradit, dochystat nebo přepracovat vaše DATA, naši grafici z DTP studia jsou Vám plně k dispozici, kontaktujte nás!

 

ŠABLONY:

standardní šablona pro pánskou roušku stáhnout (PDF)
ostatní ŠABLONY (vámi zvolený specifický rozměr) na vyžádání

 

OSTATNÍ PODKLADY:

Pro každou objednávku nebo kalkulaci potřebujeme znát tyto údaje:

  • počet kusů
  • velikost roušky (pánská, dámská, dětská)
  • typ roušky (standardní bavlněná, nano rouška, potisk respirátoru)

Doba dodání se různí dle aktuálních kapacit výroby. Standardně dodáváme do 4 pracovních dnů od dodání veškerých podkladů. Maximální doba dodání činí zpravidla 10 dní.

Potřebujete zboží ještě dříve? Napište nám! V mnoha případech je to možné.

  • příprava, detailní informace a rozměry pro pánské roušky (PDF)
  • ŠABLONA 1:1 pro pánské roušky (PDF)
  • katalog roušek k přímé prodeji v našem e-shopu STEFACHA

Chcete vždy dostávat aktuální informace?
Přihlaste se k odběru našich novinek!