FOTOOBRAZY

Proč si nevylepšit interiér něčím, co máte opravdu rádi? Dnes stačí dobře vyfocená fotografie klidně z vašeho moderního mobilního telefonu a nemusíte se o nic starat.

 

Rodinná fotografie v obýváku? Vaše děti upatlané od jídla navždy zvěčněné v kuchyni? Nebo vaše oblíbená kapela, film, počítačová hra ve vaší pracovně, herně či studiu? Anebo toužíte po vlastním obrazu nebo jakémkoliv světovém díle? Není nic jednoduššího než nás kontaktovat!

MATERIÁL

Fotoobrazy tiskneme na kvalitní materiál canvas s gramáží 260g/m2. Díky jemné viditelné textuře plátno vypadá jako skutečný obraz.

ROZMĚRY

Vyrábíme všechny rozměry od formátu A5 vhodného na opření o zeď na nočním stolku, až po obrovské obrazy např. o rozměru 90x300cm.

Jeden z vašich rozměrů (šířku nebo výška) nesmí přesáhnout rozměr 90cm. Druhý rozměr závisí pouze na Vás.

CENA

Výsledná cena záleží nejen na vašich podkladech a případné grafické úpravě, ale i na rozměru. Pro přesnou cenu nám stačí sdělit velikost obrazu. V případě, že máte kvalitní fotografii a nepotřebujete ji nijak upravovat, obraz s materiálem canvas o rozměru 60x40cm stojí 590 Kč včetně DPH (více ukázkových kalkulací).

Potřebujete jiný rozměr, jiný materiál, speciální rám nebo něco ryze atypického? Kontaktujte nás!

VEŠKERÁ DATA NÁM PROSÍM DODÁVEJTE V TÉTO PODOBĚ:

  • grafiku chystejte vždy ve skutečné velikosti v poměru 1:1 (rozlišení 300dpi)
  • veškerá data dodávejte vždy v barevném modelu CMYK
  • data dodávejte vždy s přesahem (spadávkou) minimálně 40mm (plátno se přehýbá přes okraj a proto je potřeba více prostoru)
  • data dodávejte vždy s přesahy (spadávkou) nejméně 3mm
  • texty, křivky a důležité grafické prvky dávejte nejméně dalších 40mm od okraje

Pro lepší pochopení přesahů (spadávky) se podívejte ZDE.

V případě, že nemůžete nachystat výsledná tisková data v PDF, akceptujeme veškeré formáty grafických sad COREL a ADOBE, případně formáty eps, jpeg, gif, png, tiff. Ostatní formáty po domluvě. 

Potřebuje-li jakkoliv poradit, dochystat nebo přepracovat vaše DATA, naši grafici z DTP studia jsou Vám plně k dispozici, kontaktujte nás!

 

OSTATNÍ PODKLADY:

Pro každou objednávku nebo kalkulaci potřebujeme znát tyto údaje:

  • počet kusů
  • rozměr
  • další specifikace (v případě, že se jedná o jakkoliv nestandardní fotoobraz)

Doba dodání se různí dle aktuálních kapacit výroby. Standardně dodáváme do 10 pracovních dnů od dodání veškerých podkladů. Maximální doba dodání činí 3 týdny.

Potřebujete zboží ještě dříve? Napište nám! V mnoha případech je to možné.

Chcete vždy dostávat aktuální informace?
Přihlaste se k odběru našich novinek!